Mgr. et Mgr. Daniel Žahour

"Věřím, že každý člověk je schopen ovlivňovat svůj život k lepšímu a také k tomu má v každé chvíli svého života potřebné zdroje energie. V obtížné životní situaci ale může být někdy těžké tyto zdroje najít a účelně využít. Pomáhám proto lidem tyto vnitřní zdroje hledat a využít jejich sílu ke zvládání současných obtíží a k novým startům a změnám v jejich životě.

Pomáhají mi v tom znalosti z oboru psychologie, kterou jsem úspěšně vystudoval na Filozofické fakultě Masarykovy Univerzity. Výrazně mi také pomáhají znalosti a zkušenosti z psychoterapeutického výcviku, který mne naučil hypnoterapeutické práci, strategické komunikaci a konstruktivistickému zaměření, což celkově změnilo můj předchozí způsob myšlení.

Dosavadní praxe mne stále potvrzuje, jak důležitá je individualita každého z nás. Proto se při terapeutické práci snažím hledat právě ty cesty, které klient sám vidí jako důležité a které směřují k jeho cílům. Psychologické poradenství a terapie mi přináší stále nové, překvapivé zážitky a novou životní inspiraci, stejně jako mým klientům."

 

Daniel Žahour

Na tomto místě je pro Vás k dispozici můj životopis a další dokumenty, kde v případě zájmu naleznete informace o mém vzdělání a dosavadní praxi.

diplom_psychoterapie_1.pdf
diplom_psychoterapie_2.pdf

CV_Daniel Zahour.pdf